Аренда

ул. Городоцкая, 33

Property ID: inherit

Недорого и со вкусом. Опрятная однокомнатная квартира в центре Львова эконом-класса расположена на первом этаже трехэтажного дома. Жилье рассчитано на двух гостей. Встроенная кухня с необходимой утварью, электроплитка, микроволновка, есть душевая кабина, телевизор, автономное отопление, горячая и холодная вода.
Рядом с домом есть кафе и рестораны, магазины, остановки общественного транспорта, парк и старинные соборы. Есть платная автостоянка и место для парковки авто.

1 Комментарий

  • Борис Posted Декабрь 26, 2017 10:30

    були з 2 дітками, є дуже зручним те, що в квартирі є велике ліжко, і 2 великі та зручні розкладні крісла, що діти можуть спати окремо, для нас це дуже зручно. квартира є чиста, тепла, велика. Єдиний мінус, маленька кухня, але ми це розуміли при бронюванні, тому жодних нарікань, але у Львові стільки кафешок, що приїхати і провести вихідні біля плити-це смішно! кому потрібно, за 10 м є прекрасна кафешка Містечко, ми там і харчувались, ДУЖЕ дешево і смачно! тому, загалом квартирою дуже задоволені, і будемо приїжджати ще, та рекомендувати іншим!

Добавить комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *