Аренда

ул. Грушевского, 12

Property ID: inherit

Сдам посуточно квартиру по ул. Грушевского, центральная часть Львова. Изящный современный ремонт, просторная лоджия и изысканная мебель создают очень комфортную и уютную атмосферу. Конечно, мы позаботились, чтобы мы имели все необходимое для комфортного, стиралка, кухня, обеденный стол, посуда, постель, полотенца, WI-FI, телевизор. Выйдя из дома, вы сразу погружаетесь в старый город и наслаждаетесь его архитектурой и стариной.

2 Comments

  • Олена Posted Сентябрь 27, 2016 2:01

    Дуже мила квартирка. Тут є все для комфорту. Сучасний ремонт, нові прекрасні меблі, чистота та свіжість і найголовніше, атмосфера Львова. З Дадоволенням провела тут 4 дні, поки була у відрядженні. Сподіваюсь, повернутися ще не раз сюди. Вай-фай працює прекрасно, посуд на кухні новенький, є все необхідне. Постільна білизна та рушники ароматні, дуже чисті.

  • Маргарита Posted Сентябрь 27, 2016 4:31

    Коли були в Львові, зупинялись в цій квартирі, неподалеку центра старого міста. Залишились задоволеними: комфортний відпочинок за менші гроші, ніж ми б заплатили в готелі. Кімнати дуже просторі, чисті та з хорошими меблями. Свіжа постіль і все необхідне для комфортного проживання — це саме про цю квартиру. Обов*язково повернемось сюди ще! Рекомендую!

Добавить комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *